KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12609379
nr 1260 9379
Pastell
Gösta Larsson, Stockholmsmotiv, signerad och daterad, Pastell på pannå, 26x21
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 juni 2019
kl 20:31:47
150 kr